Bakırköy Ingilizce Kursu

Şunu bir hayal et: Gelecek sefer, İngilizce konuşan bir müşteriye telefon edilmesi gerektiğinde bu konuşmayı gerçekleştirmek için sen gönüllü olacak ve etrafındaki herkesi kendine hayran bırakacaksın. Ya da, sözleri kendi kendine uydururken biri tarafından yakaladın mı? Bunu imkanı sağlamak için de bütçe gerekiyor şüphesiz.. İngilizce yazma için bunlar problem olmaz. Modern dünyada İngilizce konuşmayı bilmek çok önemlidir. Ve bir sonraki sefere daha fazla konuşmayı deneyin. Zaten prensip olarak (ve de maalesef) kalabalık gruplar halinde ingilizce konuşmayı öğrenmek “neredeyse” olanaksız.. Zaten hemen yukarıya da ekran görüntüsünü ekledim. Zaten bu pırıl pırıl yeni sitede sizlere ingilizce ile ilgili destek vermek istiyoruz .. Sürekli daha iyi olacaksınız zaten emin olun. Sen İngilizce Sözcük ve İngiliz Telaffuz hem daha iyi olacaktır. Akıcı Urduca ile İngilizce öğrenin. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi, akıcı İngilizce konuşmanın anahtarı dinlemektir. Peki, hem akıcı İngilizce konuşmak hem de İngilizce gramer öğrenmek için ne yapmak lazım? Effortless English Kural 02: İngilizce gramer kurallarını çalışmayın! Sebep, bu zamana kadar çok fazla İngilizce gramer konularına yoğunlaşmanızdır bakırköy ingilizce kursu.

bakirköy ingilizce kursu

İngilizce gramer konularına yoğunlaştığınızda, İngilizceyi analiz etmeye yoğunlaşırsınız. İngilizce öğrenmek için ne çok yaşlısınız ne de çok genç. Hatalarınızı unutmak için çalışın. Akıcılık için, hayal etmeye çalışın. Bu uygulama İngilizce’yi doğru şekilde öğretmek için hem metin hem de sesli ses kullanır. Doğru ekleri (article) kullanmaya dikkat edin. Ne kadar fazla İngilizce konuşursanız, doğru iletişim kurmayı o kadar iyi öğreneceksiniz. Almanyaya giden en cahil, Almanca öğrenmiş tarzanca marzanca iletişim sağlıyor.. WoW oyna.Son levele geldiğinde öğrenmiş olcaksın. İki heceli fiillerde vurgu son hecededir. Bu İngilizce konuşan Kurs özel olarak daha iyi İngilizce konuşma seni yapmak için tasarlanmıştır. Buda okuma ile olacaktır ve dinleme ve konuşma çalışmalarıyla bunu desteklersiniz. En güzeli de, ingilizce konuşma konusunda insana özgüven geliyor. Bu konuşulan İngilizce kursu özel inşa edilmiş ve hızlı bir şekilde ingilizce öğrenmeyi bulacaksınız. İngilizce eğitim videoları edinin. Genelde eğitim alanlarında bu şekilde sıralanır. İngilizce eğitim setleri muhtemel en klasik tercih edilir en önemli öğrenim yöntemidir, Öğrenmek yeni dil bilmek öz güvenimize çok yardımcı olmaktadır. Kök kelimeleri öğrenin. Kök kelimeler anlamlarını öğrenmenize yardımcı olur.

bakirköy ingilizce kurslari

Yeni kelimeleri bir not defterine not edin. İngilizce şarkıları öğrenin ve dinlerken eşlik edin. Denemeye devam edin. Vazgeçmeyin. Japonların günlük konuşmada farklı şeyleri ifade etmek için kullandıkları dolgu kelimelerini ve karşınızdakini dinlediğinizi gösteren söylemleri öğrenmek çok işe yarar. Sohbet sırasında bu kadar az kelimeyle ve dilbilgisiyle tabiki türkçe konuşur gibi aynı şekilde kendinizi ifade edemeyceksiniz. Bir başlasanız, ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Genki 1 ve Genki 2’nin benzeri türkçe bir kitap kullanan olmuşsa, yorumlarda paylaşırsa çok hayırlı bir iş yapmış olur. Japonca öğrenmeye ilk başladığında büyük umutlarla gıcır gıcır yeni bir kitap almıştı, bir süre birşeyler öğrenip kitabı ve öğrenme işini bir kenara bıraktı. En iyi öğrenme yöntemi konuşmaktır. Yalnız hemen belirtelim, burada kastettiğim İngilizce bilmek değil, İngilizce konuşmaktır. Ben İngilizce öğrenmeye karar verdim. Türkiye’ye yolu düşmüş, veya bir Türk ile evlenmiş veya birlikte bir yabancının “ben ne yapsam acaba” deyip de ingilizce öğretmenliğine soyunmasıyla olmuyor bu işler .. Ben öğretmen değilim. İngilizcenin nasıl öğretileceğini bilemem. Chris’in önerdiği gibi bir siteden haftada 1 saat için ücretli özel öğretmen de tutabilirsiniz..

Uzun vadeli planlarınızın yanında kısa vadeli ve sonunda ödüller olan bir planlama yapın. Adı CAMBLY. Aslında, Native speaker yani harika ingilizcesi olan öğretmeniniz ile, görüntülü olarak konuşabildiğin (Cambly’e üye olan bu öğretmenler dünyanın herhangi bir yerinde olabiliyor.), sorular sorabildiğin, beraber ders çalışabildiğin olağanüstü bir uygulama. Dikkat ederseniz ingilizce öğretirim iddiası olan yerlerden bahsediyoruz .. Burada en büyük sıkıntı bu kitabta herşeyi ingilizce anlatılması. Yazmada da sıkıntı yok. Hatta, ingilizce seviyene göre öğretmenler senin için özel planlar dahi yapıyorlar. Anadolu Lisesi’nde 1 sene ingilizce eğitimi aldım. Bu sürede, yüzlerce ingilizce film izledim. İşte bunun en güzel yolu, ingilizce film izlemek. İngilizcemi en güzel geliştiren şey, sanırım evimde ağırladığım yabancılar oldu. Tesadüfen Türkiye’ye yolu düşmüş, veya bir Türk ile evlenmiş vs. Beden dili ve jestler konuşmanın bir parçasıdır ve İngilizcenizi geliştirir. İngilizce konuşurken geriliyor iseniz, ki bu çok normal, önce derin bir nefes alın. Fikirlerinizi toparlayın. Söylemeden önce bir kez daha düşünün. Hatta bir sürü deyim öğrendiniz vesaire .. Bir kelimenin (veya fiil) anlamını öğrendiniz diyelim. Kelime öğrenirken o kelimenin ön eklerini (prefixes: dis-, un-, re-) ve eklerini de (-ly, -ment, -full) öğrenin.